Jesteś tutaj:


Start Informacje dnia

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W tym roku nie możemy bezpośrednio uczestnicyć w naszych parafialnych Rekolekcjach Wielkopostnych, ale możemy w nich wspólnie uczestniczyć za pomocą zapisów wideo.

Zachęcamy do rozważania tajemnic Eucharystii, za którą tak tęsknimy. W pięknych i prostych słowach odsłoni je przed nami Marianin ks. Krzysztof Wojcieszak. Poświęć czas dla Jezusa Eucharrystycznego (kliknij na poniższą grafikę)

Rekolekcje wielkopostne Eucharystia


KAZANIA PASYJNE

Nie możemy także bezpośrednio uczestnicyć w nabożeństwie Gorzkich Żali i wysłuchać kazań pasyjnych. Takżę w tym przypadku przychodzą nam z pomocą zapisy wideo.

Zachęcamy do rozważania wspaniałych kazań pasyjnych, odkrywających poszczególne choroby duszy. W przejmujacy sposób głosi dla nas słowo ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina - Rektor Papieskiego Wydziału Teologicznego

Poznaj choroby duszy (kliknij na poniższą grafikę)

Kazania pasyjne 2020Informacje dnia
Najciekawsze wiara.pl