Parafia pw. Ofiarowania Pańskiego

ul. Bluszczowa 14

Apel o pomoc w tym trudnym czasie

Wszyscy przeżywamy trudny czas, może nawet najtrudniejszy w życiu, jednak to teraz, w sposób szczególny zostaliśmy wezwani do jeszcze większej miłości bliźniego.

Wielu parafian jest w grupie największego ryzyka i nie może wychodzić z domu. Ludziom doskwiera lęk, ale też i samotność, niektórym trudno pogodzić się z aktualną sytuacją.

Może jednak jest to czas łaski, bo kiedy jak nie teraz, mamy świadczyć o Chrystusie? Bo przecież wiara bez uczynków jest martwa.

Pomagajmy, pomagajmy, pomagajmy!

Rozejrzyjmy się dookoła, może ktoś z naszej rodziny, znajomych, sąsiadów lub członków wspólnoty, potrzebuje naszego wsparcia materialnego lub duchowego, rozmowy, słowa otuchy czy nadziei.

PAMIĘTAJMY O NASZYM KOŚCIELE PARAFIALNYM

Zgodnie z przepisami, mającymi na względzie ograniczenie skutków pandemii, nie możemy wspólnie uczestniczyć w nabożeństwach odprawianych w naszym kościele, nie składamy więc ofiar, a koszty utrzymania naszej świątyni się nie zmieniły.

Kościół i plebania nie otrzymały kwarantanny od opłat. Muszą być nadal utrzymywane, pomimo braku środków z niedzielnej tacy. Prąd, gaz, woda, internet, telefon a nawet deszczówka – to jedynie część comiesięcznych wydatków, za które trzeba zapłacić. Nie możemy zapomnieć także o bieżących wydatkach związanych z administracją, zakupem środków żywności i czystości.

Nie zostawiajmy Proboszcza z tymi problemami!

Zachęcamy do wsparcia naszej parafii poprzez wpłatę na konto

Parafia pw. Ofiarowania Pańskiego

ul. Bluszczowa 14

Tytuł przelewu DAROWIZNA.

Niech stałą częścią uczestnictwa we Mszy świętej poprzez środki masowego przekazu, będzie "odłożenie składki", ktorą później prześle się na konto parafii.

Osoby, które nie mają możliwości wysłania przelewu, niech poproszą o pomoc bliskich czy znajomych.

Niech Bóg błogosławi wszystkim Ofiarodawcom.

Zostańcie w zdrowiu i nadziei,

Szczęść Boże,

Rada Duszpasterska i Rada Ekonomiczna

Ps. Prześlij tę wiafomość wszystkim bliskim